Facebook

Pomáháme Pepovi

Život se s ním nemazlil. Ale Pepča vždy bojoval aby to vše zvládnul. 6. května 2022 však dostal od života ránu největší. Kolega v práci ho chladnokrevně a nečekaně postřelil. Od té doby je Pepa ochrnutý od žeber dolů a skončil na vozíku.

www.pomahamepepovi.cz

Pomáháme PepoviS Pepou jsme se před tím neznali. Ale i tak máme něco společného. Nyní bydlí ve stejné ulici, oba jsme pracovali jako traktoristé. Jeho příběh jsem znal z novin. A aby také ne, když se to stalo ve vedlejší obci.

Pak jsme si napsali, jen tak... A já už věděl, že Pepa potřebuje pomoc. Samozřejmě jsem mu mohl hned poslat nějakou částku, ale díky mým kontaktům jsem mu nabídl víc.

To že pomáhám ostatním beru jako naprosto přirozenou věc. Je to takové poděkování za to, že mi život připravil docela pěknou cestu. Tak jsem se z traktoristy stal uznávaným fotografem. Ne každý má takové štěstí.

Zprvu jsem rok co rok dával drobné dary sociálně slabším nebo rozumným bezdomovcům. Přispíval jsem i několika projektům, Nicolasovi co má projekt "Chci na nohy", nebo třeba skautům ve Skutči.

U Pepíka je však potřeba pomoc mnohem větší. Moc, moc si přeje auto, aby nemusel být pořád zavřený v domě s pečovatelskou službou a mohl někam vyrazit. Dosavadní sbírky zatím ale jeho přání nenaplnily.

Na základě několika schůzek jsem nabídl pomocnou ruku nejen formou finančního daru, ale i mediální podporou. Jako první krok jsem společně s Michalem Voldánem ze společnosti PeknéWeby.cz vytvořil Pepíkovi web, který mu dosud chyběl. Jsou tam veškeré informace pěkně pohromadě. S Pepíkem máme mnoho plánů, jak jeho příběh dostat na veřejnost víc. Fotky, videa, žádosti o sponzorství.

Budu nesmírně rád, když nám s tím pomůžete. Jakkoliv. Malým dárkem, sdílením, radou. Děkujeme za jakoukoliv pomoc!

Radek Pavlík 1. dubna 2023

www.pomahamepepovi.cz