Facebook
Informace
Technika
Nabízíme:
Kalendář:
GDPR:

Radek Pavlík se fotografování věnuje prakticky od svých třinácti let, byť velkou dobu fotil jenom pro radost. Naplno se této profesi začal věnovat v roce 2003, kdy nejdříve přebírá ateliér v Chrudimi, aby se později přestěhoval do rodného Hlinska. FotoPavlik.com se postupně stal známou a žádanou regionální značkou, a tak k sobě Radek přibírá spolupracovníky, aby byl i nadále schopen poptávku uspokojit. Vznikl sehraný tým, který v současné době čítá 8 lidí, kteří se věnují nejenom samotnému fotografování, ale i následné postprodukci.

I díky početnému týmu si může Radek Pavlík dovolit nabízet své služby v mnoha oblastech a nespecializovat se na jednu konkrétní. Kromě reportážních fotografií (maturitní plesy, koncerty a velké hudební festivaly) hraje velkou roli i jeho nově zrekonstruovaný a moderně vybavený ateliér, který týmu FotoPavlik.com a jeho klientům poskytuje komfortní zázemí jak pro portréty a akty, tak například pro reklamní zakázky. Neodmyslitelnou roli hrají i svatby, na které se Radek specializuje dlouhodobě a v hlavní sezóně tvoří podstatnou část jeho tvorby. V neposlední řadě pak FotoPavlík vyráží na akce se svým miniateliérem, jehož vlajkovou lodí je především profesionální fototiskárna, umožňující okamžitý tisk vyfocených snímků ve vysoké kvalitě. Miniateliér je hojně využíván především jako součást služeb během fotografování maturitních plesů.

Radek od začátku dbal na vzdělávání a osobní rozvoj ve své profesní oblasti, což mu vydrželo dodnes. Důraz klade i na techniku. Fotoaparáty a další komponenty pravidelně obměňuje, což mu umožňuje naplňovat neustále vzrůstající nároky na výsledný produkt.

Kvalita je ostatně pro tým FotoPavlík vždy na prvním místě. Razí heslo, že spokojený zákazník se vrátí a tomu všechno podřizují. Při focení v ateliéru i kdekoliv jinde je samozřejmostí přátelská atmosféra a nadstandardní přístup k fotografovaným.

FotoPavlik.com už dávno není regionální značkou, tým velkou část roku tráví na cestách po celé republice, ať už míří za svatbou či za firemní akcí. Odpovídá tomu i neustále rostoucí počet zakázek, což se, i přes početný tým, ve výjimečných případech projeví na délce zpracovávání zakázky. Radek Pavlík a jeho spolupracovníci však dbají především na to, aby měl klient z celého procesu i z konečného výsledku dobrý pocit.

Nejnovější rozhovor pro Český rozhlas