Facebook

Maturitní ples - informace

Poslední volné termíny 2020/2021

Akce: Bezplatné Covid storno

Profesionální technika, zkušený tým, mnoholetá praxe a dobré reference - takové můžete mít fotografy na Váš maturitní ples. Působíme hlavně na Vysočině, v Pardubickém Kraji, Středočeském kraji a na Jižní Moravě. Termínů na plesy není zase tolik – pokud požadujete právě nás, neváhejte s objednáním. Volný termín zjistíte v kalendáři zde.

Maturitní plesy fotíme opravdu hodně dlouho, místa dobře známe a nemůže nás tak nic překvapit. Budeme rádi, když maturák vyfotíme i Vám! Galerie předešlých plesů zde:

V atelieru může být místo fotografa velice oblíbená foto-bedna. Mrkni zde.


Na Váš maturitní ples nabízíme:

1. varianta - Foto plesu + miniatelier (zdarma)


Jaké fotky obdržíte?
Na ples přijíždíme s dostatečným předstihem – příprava atelieru. S focením akce ze začátku pomáhá i obsluha atelieru, takže čekejte i více fotek. Na DVD bude – přípravy plesu, nástup, šerpování (každý student min. 1 fotka), fotka s profesorem, společná fotka, sbírání drobných, předtančení, tanec s rodiči, zábava, tombola, půlnoční překvapení, zašlapávání šerp a navíc vybrané fotky z mobilního atelieru. Ples bude mít svoji galerii na stránkách FotoPavlik.com.

Cena: 1 třída 150 Kč / student , 2 třídy a více tříd 99 Kč / student, vybraná fotka z miniatelieru od 39 Kč/ks


2. varianta - Foto plesu -bez miniatelieru-


Jaké fotky obdržíte?
Přípravy plesu, nástup, šerpování (každý student min. 1 fotka), fotka s profesorem, společná fotka, sbírání drobných, předtančení, tanec s rodiči, zábava, tombola, půlnoční překvapení, zašlapávání šerp... Ples bude mít svoji galerii na stránkách FotoPavlik.com.

Cena: 1 třída 250 Kč / student , 2 třídy a více tříd 199 Kč


3. varianta - Miniatelier / fotobedna – vždy zdarma


Na plese můžeme mít pouze miniatelier, průběh plesu nefotíme.
Cena za jednu vybranou vytištěnou fotku 10x15 z miniatelieru je od 39 Kč / ks. Vytištěné fotky jsou po plese ke stažení zde, heslo najdete na obálce fotky. Více info k miniatelieru zde.


Všeobecné info – Na plese jsme jen a jen pro vás, využívejte to a nebojte se nás oslovit, pokud si vás nevšimneme - pro fotku např. s rodiči nebo s profesory. Do třídy dostanete 2 FOTO DVD s potiskem + všechny upravené fotky v plné velikosti nahráváme pod heslem na uloz.to. Obsah se může mezi vámi libovolně kopírovat. Pokud požadujete kopie s potiskem, rádi je připravíme. Rada: společnou fotku je dobré fotit hned po šerpování – ještě před tancem s profesory a rodiči. Nestane se tak, že by někdo na fotce chyběl. V případě zájmu je možné do třídy doobjednat společné fotky a fotky šerpování v papírové podobě. Počet upravených fotek je většinou 500-700, neupravené fotky neposkytujeme.

Veškeré další informace, rezervace termínu a upřesnění ceny pište [email protected]Jste maturant a zařizujete pro třídu fotografa na ples? Budete s tím mít starosti, nabízíme vám za to odměnu v podobě kuponu na focení, nebo slevy na fotky!