Facebook

Maturitní ples - informace 2022 / 2023

Vyberte si právě nás!


Moderní profesionální technika, zkušený tým, mnoholetá praxe a dobré reference - takové můžete mít fotografy na Váš maturitní ples. Působíme hlavně na Vysočině, v Pardubickém Kraji, Středočeském kraji, na Jižní Moravě a v Praze. Termínů na plesy není zase tolik – pokud požadujete právě nás, neváhejte s objednáním. Volný termín zjistíte v kalendáři zde.

Maturitní plesy fotíme opravdu hodně dlouho, místa dobře známe a nemůže nás tak nic překvapit. Budeme rádi, když maturák vyfotíme i Vám! Galerie předešlých plesů zde:

V atelieru může být místo fotografa velice oblíbená foto-bedna. Mrkni zde.


Na Váš maturitní ples nabízíme:

Fotokoutek nebo foto-bedna VŽDY ZDARMA!

Cena za jednu vybranou vytištěnou fotku 10x15 z miniatelieru je od 39 Kč / ks. Vytištěné fotky jsou po plese ke stažení zde, heslo najdete na obálce fotky. Více info k miniatelieru zde.

Foto plesu:

Cena: 300 Kč / student, každá třída má svého fotografa.


Jaké fotky obdržíte?
Na ples přijíždíme s dostatečným předstihem . S focením akce ze začátku pomáhá i obsluha fotokoutku, takže čekejte i více fotek. Na DVD bude – přípravy plesu, nástup, šerpování (každý student min. 1 fotka), fotka s profesorem, společná fotka, sbírání drobných, předtančení, tanec s rodiči, zábava, tombola, půlnoční překvapení, zašlapávání šerp a navíc vybrané fotky z mobilního atelieru. Ples bude mít svoji galerii na stránkách FotoPavlik.com


Všeobecné info – Na plese jsme jen a jen pro vás, využívejte to a nebojte se nás oslovit, pokud si vás nevšimneme - pro fotku např. s rodiči nebo s profesory. Všechny upravené fotky v plné velikosti nahráváme pod heslem na uloz.to. Obsah se může mezi vámi libovolně kopírovat. Pokud požadujete DVD s potiskem, rádi je připravíme. Rada: společnou fotku je dobré fotit hned po šerpování – ještě před tancem s profesory a rodiči. Nestane se tak, že by někdo na fotce chyběl. V případě zájmu je možné do třídy doobjednat společné fotky a fotky šerpování v papírové podobě. Počet upravených fotek je většinou 500-700, neupravené fotky neposkytujeme.

Veškeré další informace, rezervace termínu a upřesnění ceny pište [email protected]Jste maturant a zařizujete pro třídu fotografa na ples? Budete s tím mít starosti, nabízíme vám za to odměnu v podobě kuponu na focení, nebo slevy na fotky! Rádi Vám dáme do tomboly sponzorský dar!