Facebook

Nabídka fotografa na Váš maturitní ples!

© 9/2023 Radek Pavlík / FotoPavlik.com


Hledáte fotografa(y) na maturitní ples? Vsaďte na jistotu! I když fotografů je spousta a ples vám může vyfotit nadšený kamarád. Ze sociálních sítí se na vás bude valit spousty nabídek! Výběr toho správného foťáka pak občas ve třídě vede k hádkám! U některých fotografů musíte psát na kontaktní formuláře a doptávat se na podrobnosti.

Podívejte se na ukázku naší práce a dovolte, abych Vás provedl férovou nabídkou nastavenou tak, aby Vám plně vyhovovala.

Používáme profesionální techniku, zkušený tým, máme mnoholetou praxi a dobré reference. Takové můžete mít fotografy na Váš maturitní ples. Působíme hlavně na Vysočině, v Pardubickém Kraji, Středočeském kraji, na Jižní Moravě a v Praze. Maturitní plesy fotíme opravdu hodně dlouho, místa dobře známe a nemůže nás tak nic překvapit. Budeme rádi, když maturák vyfotíme i Vám! Prozkoumejte naše výhody oproti ostatním! Víte, že každý maturant může dostat fotku z foto-koutku zdarma, nebo rádi dáme do tomboly sponzorský dar?

Na Váš maturitní ples nabízíme:

Foto-koutek nebo foto-bedna VŽDY ZDARMA

Velice oblíbený foto-koutek, od nás ovšem s velkou výhodou. To je naše cena. Samotný foto-koutek máte zcela zdarma. Platíte pouze za vytištěné fotografie, za jednu 10x15 cm 45 Kč. Vytištěné fotky jsou druhý den po plese ke stažení. Můžeme vám poslat i vaše další fotografie v plném rozlišení, stačí jednu vytištěnou fotku poslat na náš e-mail a požádat o další! Na akci může být i oblíbená foto-bedna. Veškeré doplňující informace najdete na speciální stránce.

Foto plesu:

Cena: od 200 Kč / student, každá třída může mít svého fotografa. Nejlepší cenu získáte, když na plese máte obě služby - focení akce i foto-koutek.
Za tuto cenu obdržíte spoustu fotek od přípravy plesu až po půlnoční překvapení. Nezapomeneme zaznamenat žádný důležitý moment, žádného maturanta, po celou dobu akce je Vám fotograf plně k dispozici! Do týdne po akci čekejte galerii na tomto webu. Vaše osobní bezpečnost je chráněna, zveřejňujeme jen užší výběr a navíc se řídíme nařízením GDPR. Brzy po plese dostanete odkaz ke stažení mnohem širšího výběru fotek v plném rozlišení. Obsah se může mezi vámi libovolně kopírovat. Na přání připravíme DVD s potiskem.


Litomyšl

Na plese jsme jen a jen pro vás, využívejte to a nebojte se nás oslovit - pro fotku třeba s rodiči nebo s profesory. Společnou fotku je dobré fotit hned po šerpování – ještě před tancem s profesory a rodiči. Nestane se tak, že by někdo na fotce chyběl. V případě zájmu je možné do třídy doobjednat společné fotky a fotky šerpování v papírové podobě. Všechny položky navíc máme naceněné v ceníku.

S rozhodnutím neváhejte, přesvědčte se o dostupnosti vašeho termínu v mém kalendáři. V případě Vašeho zájmu, nebo jakéhokoliv dotazu volejte nebo pište.

Maturanti, rádi pro Vás uděláme i Vaše tablo!

Na sezonu 2023/24 máme termíny obsazené.

Přijímáme objednávky na sezónu 2024/25!

Těšíme se na Vás!