Facebook

Svatba od FotoPavlik.com - informace

Všechno je jinak, Covid nám všem dává zabrat, ale jednám férově!

Svatby fotografuji od roku 2001, kdy jsem se vlastně náhodou chytl fotoaparátu na svatbě kamaráda, kde jsem jinak dělal diskžokeje. Doba se hodně změnila a od začátků s jedním fotoaparátem jsem se dostal k plně profesionální technice a mnohaletým zkušenostem. Snažím se vyhovět opravdu širokému záběru novomanželů, proto je ceník zoptimalizovaný tak, že si každý má možnost nastavit si cenu podle vlastních potřeb a možností. Zrušil jsem zmatečné balíčky služeb, ale vycházím se ze základní ceny, ke které se připočítávají různé doplňkové služby. Ceny nijak nezakrývám, o napsání ceny nemusíte žádat, vše je popsáno zde:

Díky mé společenské povaze jsou svatby to, co fotím nejraději a na fotkách je to pak i vidět. Novomanželé jsou z velké části s mojí prací spokojeni a moje služby doporučují dál, v některých případech se z nás stávají i přátelé. Termíny jsou většinou brzy obsazeny. V současnosti na svatbách používám profi fotoaparáty Canon R5 a Canon EOS 5D Mark IV, světelné profi objektivy řady L a dálkově odpalované blesky. Snímky novomanželé dostávají v plném rozlišení bez vodoznaku, jakákoliv zvětšenina je kdykoliv možná. Díky několikaletým zkušenostem mohu pomoci i s organizací svatby. Cena je přizpůsobena regionu ve kterém působím.

Základní cena fotografování svatby je 11 900 Kč

V ceně 11 900 Kč je obsaženo: desetihodinové fotografování svatby od příprav u nevěsty až po večerní oslavu, ( čas nad rámec balíčku je účtován sazbou 600 Kč/hod). Dále je v ceně zahrnuto zpracování (úprava) fotografií, retuš stylizovaných fotografií a vytvoření několika stylů (ČB, odbarvení pozadí, koláže atd.) Zpracování svatebních fotek je náročné, první výstupy jsou k prohlédnutí pod heslem zde na stránkách, celou zakázku odevzdám do dvou měsíců od svatby.

Je tu řešení i pro toho, kdo by na fotky více spěchal – expresní zpracování zakázky s příplatkem 5000Kč. Pak je cena 16 900 Kč a snímky jsou do týdne, protože přeskočíme všechny zakázky připravené k upravení.

Novinka od sezony 2017 - Foto-Bedna - samoobslužný fotokoutek s tiskem

Velice atraktivní zážitek si vaši svatební hosté odnesou, pokud si na svatbu objednáte i naši fotobednu. Díky přednastaveným konfiguracím vznikají zajímavé fotografie, které se ihned tisknou a ovládání je tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý. Fotky se dají i sdílet a to téměř okamžitě. Cena za papírovou fotku je 10 Kč, atelier 500Kč/hod, veškeré info najdete zde. Bednu je potřeba objednat spolu se svatbou, je o ní velký zájem a mohla by být v den Vaší svatby někde jinde!

Dost otázek je kolem počtu fotek na finálním médiu. Chtěl bych upozornit, že se snažím jít spíš cestou kvality, než kvantity, koho by také nakonec bavilo prohlížení tisíců fotek… Každopádně když se něco děje, tak se fotí, určitě budete mít na svatbě zachycený každý důležitý okamžik. Doba však pokročila a v době smartphonů a tabletů již nestačí svatbu dávat jen na DVD. Proto nově nabízíme možnost předání fotografií formou nahrání na webové úložiště (zdarma), nahrání na zákazníkovu flash paměť, nebo kartu (zdarma), DVD – 100 Kč nebo flash disk 250 Kč. Webová prezentace ( zde) je ke každé svatbě zdarma, v případě zájmu jako veřejná bez hesla.

Co vřele doporučuji je prezentace Vašich fotografíí formou fotoknihy. Dobře to vypadá a navíc to může být dobrý dárek např. pro rodiče. Od roku 2014 spolupracujeme s firmou Skori, která při dobré ceně nabízí vysokou kvalitu. Knihu Vám můžeme pomoci vytvořit, nebo celou fotoknihu vyrobíme v ceně od 2000 Kč (práce), před tiskem zasíláme náhled knihy novomanželům ke korekturám. Graficky a barevně většinou kniha odpovídá svatbě. Cena tisku je podle rozsahu a množství, jedna stránka A4 cca 10 Kč (list 20 Kč).

Dalším pěkným výstupem jsou fotoobrazy, díky velkému čipu fotoaparátu můžete zvolit jakoukoliv možnou velikost, ceny jsou podle formátu a způsobu provedení. Nejoblíbenější jsou dnes Kapa desky s rámem Nielsen v ceně od 105Kč. Rámů je dostatek druhů na to, aby se hodili právě do vašeho interiéru. Dokonce můžeme v počítači nasimulovat obraz přímo na vaší zdi.

Nejlepším výstupem ze svatby je fotokniha. Ty pro nás tiskne firma Skori.Můžeme Vám připravit i klasické fotografie v ceně 7 Kč za 10x15cm, 14 Kč 13x18cm a 30 Kč za 15x23cm, svatební fotky můžeme tisknout i přímo na svatbě, cena je 25 Kč/fotka 10x15cm

Videprezentace – krátké video s hudbou – výběr těch nejlepších fotek, romantická hudba (creativ commons), titulky, délka 10-15min, cena 2000 Kč.

Doprava je účtovaná částkou 7Kč/km, mnohem lepší je, když mám možnost spolujízdy s nějakým svatebčanem, nebo třeba s kameramanem. Vy ušetříte a já se místo parkování mohu věnovat fotografování. Předsvatební jednání, poradenství, obhlídka svatebního místa, to vše je zdarma, vyzkoušet můžete i předsvatební focení. Protože je všeobecně známo, že mám kolem sebe několik kolegů, tak vzniká i otázka jestli budu fotit svatbu přímo já. V každém případě ANO, svatby fotím i zpracovávám sám, náhradníka bych poslal jen v případě mojí nějaké vážné nemoci a vždy bych o tom novomanžele předem informoval. Způsob placení – jako u každé zakázky vždy až po předání a kontrole zakázky - hotově, nebo převodem na účet.

Přesná cena se stanovuje na předsvatebním jednání (které můžeme udělat i u vás), v případě nejasností mě kontaktujte. Jsem schopný na svatbu zajistit i hraní (DJ), nebo doporučit místa konání, zajistím třeba i vystoupení kouzelníka. Ozvat se můžete i v případě, pokud potřebujete jen nějakou drobnou radu.

Radek Pavlík, upraveno leden 2022